DATA MENTAL ARİTMETİK ANKARA

DATA MENTAL ARİTMETİK ANKARA

HAKKIMIZDA

AB DATA Danışmanlık, Eğitim, Araştırma Hizmetleri, iş dünyasına, kurum kuruluş ve bireylere ihtiyaçları olan eğitim, araştırma ve danışmanlık hizmetlerini geniş bir perspektiften sunmak üzere kurulmuştur.

Özellikle işletme ve kurumlar için üçüncü göz yaklaşımı ile çalışmalarını sürdüren firmamız, verdiği hizmetleri tek çerçeveden değil, eğitim, araştırma ve danışmanlık bileşkesinden detaylı ve titiz bir şekilde geliştirmekte ve kurumların iç dinamiklerine göre şekillendirmektedir. Bünyesinde bulunan uzman ve danışmanlarla kurum ve kuruluşlara farklı konu başlıklarında, entegre bir şekilde çalışmaktadır. Kurumsal gelişime yönelik eğitimlerin yanı sıra kişisel gelişime yönelik eğitimler de firmamız tarafından düzenlenmektedir.

AB DATA Danışmanlık, "Bilgi Paylaşıldıkça Büyür" felsefesi ile kaliteli, yaratıcı, etik, çözüme yönelik hizmetlerimizle, ulusal ve uluslararası projelerde aldığı rollerle, sektörün önde gelen firmaları arasındadır.

Bilgi birikimiyle birlikte firmamız, Data Mental Aritmetik sistemini sizlere daha profesyonel çözümleri ile sunmaya devam ediyor. Mental aritmetik eğitimi son yıllarda ülkemizde 1500 e yakın eğitim merkezinde eğitime başladı. Ancak matematik öğretiminde ve öğrencilerin zeka, beceri gelişimlerinde bir çok ülkede kullanılan hatta ülkelerin milli eğitim müfredatlarında yerine alan bu sistem ülkemizde özel kuruluşlar tarafından sır gibi saklanmakta ve maddi boyutu çok fazla olan şartlarını kabul ettiğinizde sertifika programı düzenlemektedirler.

Data Mental Aritmetik Eğitim programımız, eğitim kurumlarındaki mental aritmetik ihtiyacını çok cazip fırsatlarla karşılamak için planlanmıştır. Data Mental Aritmetik, Matematik eğitimcileri tarafından hazırlananan 4-12 yaş çocukları için, temel olarak beynin sağ ve sol yarımküreleri arasında organizasyonu sağlayarak, dört işlem becerisinin daha erken yaşlarda, daha kalıcı ve sıradışı bir şekilde oluşturulmasını sağlayan programın adıdır. Program ülkemizde uygulanan yapılandırmacı anlayışa uygun olarak beynin her iki yarımküresinin gelişiminde mükemmel sonuç vermektedir.

 

İletişim

Ceyhun Atıf Kansu Caddesi 1263. Sokak
No:1 D:4 Balgat/ANKARA

+90 (312) 481 46 46